Ads 468x60px

Про нас


13300, м. Бердичів, вул. Вінницька,10;
телефон  2-21-40;
директор 2-14-23;
бухгалтерія 4-13-92;
berdichevlib@gmail.com
Режим роботи: 9.30-18.00 год.
Вихідний день - субота
Останній четвер місяця - санітарний день
Директор Бердичівської міської ЦБС - Кущук Тетяна Вікторівна


Переглянути збільшену карту
Сьогодні міська ЦБС є сучасним науково-інформаційним закладом, культурно-освітнім та методичним центром, регіональним книгосховищем творів друку. Фонд міської ЦБС налічує майже 225 434 тис. примірників. Щорічно нашими послугами користується більше 18 тис. читачів. Їм видається 331 358 тис. документів. Щодня нас відвідує біля 800 користувачів.
Нині користувач обирає бібліотеку не лише ту, де можна взяти потрібну книгу, а й солідний інформаційно багатий заклад, що працює творчо, сучасно і на далеку перспективу, де створено належні умови для праці. На базі бібліотеки створений сучасний інтернет-центр, для забезпечення широкого доступу користувачів до глобальної мережі Інтернет, ефективного використання мережевого простору для розвитку підприємницької діяльності, освіти, науки, культури, розширення сфери інформаційних послуг бібліотеки.
Ми маємо надію, що знайомство з бібліотеками міста, їх ресурсами і послугами буде приємним і корисним. Колектив бібліотек сьогодні робить все можливе, щоб надати жителям міста такий рівень послуг, який їм потрібен, на який вони заслуговують.
Запрошуємо Вас до співпраці. Будемо вдячні, якщо Ви запропонуєте нам допомогу в запровадженні нових технологій поліпшення нашої роботи, запропонуєте нам книги для книгообміну або в подарунок. Всi Вашi пропозицiї будуть розглянутi.
Будемо раді Вашій участі в наших семінарах, науково-практичних конференціях, заходах популяризації книг.
Ми завжди Вам раді!